Bezgraniczna kreatywność

- Modern -Bycie nowoczesnym nie oznacza bycia całkowicie widocznym i sterylnym. Innowacyjne dekoracje Modern pozwolą Ci włożyć trochę swojej osobowości do wnętrza. Gzymsy lub profile oświetleniowe, listwy przypodłogowe lub panele ścienne: łamiemy granice abyście mogli zaprojektować swoją przestrzeń w dowolny sposób. Wszystko jest możliwe.Kreatywność z czterema nowymi wzorami

Dzięki kolekcji MODERN nie masz żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o dodawanie swojej osobowości do architektury i wnętrz. ORAC® wprowadza na rynek cztery nowe wzory. Dekoracje są przyjazne dla użytkownika, wszechstronne i można je łączyć na wiele sposobów. Niech twoja wyobraźnia oszaleje! W ten sposób możesz określić osobowość Twoich wnętrz. Dzięki trwałym materiałom będziesz cieszyć się swoim dziełem przez wiele lat.

Rozjaśnij swój pokój

Kompaktowe wzornictwo oświetleniowe. To cztery innowacyjne, kompaktowe profile oświetleniowe opracowane przez Orio Toniniego. Dodaj subtelne, pośrednie lub bezpośrednie oświetlenie, aby podkreślić swoje wnętrze. Połącz je z innymi elementami dekoracyjnymi Modern i bądź zaskoczony efektami.

Te profile uniwersalne dobrze wyglądają w każdej przestrzeni, np. z podświetleniem górnym lub dolnym, jako listwa przypodłogowa, panel ścienny lub gzyms. Lekkie profile mogą sprawić, że Twoje pomieszczenia staną się większe i bardziej przestronne lub mogą stworzyć przytulniejszy klimat, dodając ciepła i atmosfery. Jeśli chodzi o design, są to zarówno elementy dekoracyjne, jak i funkcjonalne, które można wykorzystać do tworzenia ciekawych własnych projektów.